Kompozyt VITTRA APS DA3 - strzykawka 4g

Wysoce estetyczny kompozyt w technologii APS, klasy premium.

Więcej szczegółów

SKU: FG19387

Kategoria: kompozyty

Nowy produkt

44 Przedmioty

165,00 zł brutto

Wysoce estetyczny kompozyt w technologii APS, klasy premium.

 

Vittra APS to światłoutwardzalny, wysoce estetyczny kompozyt przeznaczony do bezpośrednich uzupełnień klasy I, II, III, IV, V i VI na zębach przednich i bocznych oraz do odbudowy struktury zęba. W niektórych przypadkach może służyć do naprawy niewielkich fragmentów ceramicznego materiału protetycznego.

 

Nadaje się do szerokiego zakresu zabiegów, od naprawy uzupełnień kompozytowych i porcelanowych po cementowanie fragmentów zębów. Ponieważ żywica kompozytowa ma zarówno właściwości opalizujące, jak i fluorescencyjne, ma naturalny wygląd i wysoką wartość estetyczną.

 

Vittra APS zawiera najczęściej używane odcienie potrzebne w prostych jak i skomplikowanych odbudowach. Odcienie są wysoce przewidywalne i wszechstronne. Podążając za światowymi trendami, dostępny jest jeden odcień zębinowy (uniwersalny) A Vita Classical® - z siedmioma opcjami nasycenia, co znacznie ułatwia dobór koloru.

 

Wydłużony czas pracy z kompozytem Vittra APS pomaga zmniejszyć stres podczas zabiegów, minimalizując ryzyko błędu i ostatecznie prowadząc do lepszej odbudowy. Niezależnie od światła otoczenia, czy włączonego w unicie stomatologicznym kompozyt Vittra APS zachowuje możliwość wydłużonego kształtowania niż produkty konkurencyjne.

Refill VITTRA APS DA3 - syringe 4gr

Bezpieczeństwo

wybierz ulubioną formę płatności

Darmowa dostawa

przy zakupie powyżej 500 zł

Dostawa w 24h

przy zamówieniach złożonych do 13-tej