O nas

Każdego dnia korzystasz z naszych pilników  – już od 30 lat!

Od ponad 30 lat jako jedyni w Polsce, projektujemy, produkujemy i dostarczamy do gabinetów stomatologicznych  najwyższej jakości instrumenty do leczenia kanałowego. Każdego dnia tysiące stomatologów na całym świecie korzysta z naszych rozwiązań w codziennej pracy.

Jesteśmy jedynym producentem w Polsce i jednym z zaledwie kilkunastu na świecie.

Nasz park maszynowy bazuje na własnej technologii opracowanej w dziale R&D Poldent. Wykorzystuje ona najnowocześniejsze elementy stosowane również przez NASA i pozwala na roczną produkcję 1 miliona opakowań produktów, zebranych w katalogu składającym się aktualnie z 16000 pozycji.

 

Pilniki Poldent eksportujemy do 71 krajów, a w samej Polsce docieramy z ofertą do ponad 22 000 stomatologów. Od wielu lat stosujemy system wieloetapowej kontroli jakości, przez który przechodzi każde wyprodukowane przez nas ostrze pilnika. Dlatego doświadczony zespół, importowane surowce, nowoczesna linia produkcyjna i precyzyjny sprzęt kontrolno-pomiarowy gwarantują najlepsze wykonanie i niezawodność każdego oferowanego produktu, potwierdzone certyfikatami ISO i CE.

Oprócz produkcji i sprzedaży własnych instrumentów importujemy oraz dystrybuujemy produkty uzupełniające ofertę katalogową.

Jednym z elementów naszej misji jest edukacja. Dla Państwa nieustannie pracujemy nad atrakcyjną ofertą szkoleniową. Corocznie, we współpracy zarówno z polskimi jak i zagranicznymi wykładowcami organizujemy ponad sto kursów dla lekarzy z całego świata.

Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci, dołożymy wszelkich starań aby jak najlepiej spełniać ich oczekiwania.